Showing 7 Result(s)
zajecia sportowe
Moda i styl

Jaki strój wybrać na zajęcia sportowe?

 Regularna aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i kondycji. Na szczęście ćwiczyć można zarówno na siłowni czy w klubie fitness, jak i w domu. Niezależnie od miejsca, trzeba jednak zadbać o odpowiedni strój. To podstawa udanego treningu. Zatem jakie ubrania warto wybrać na zajęcia sportowe?

moda damska
Moda i styl

Moda damska 2021 – jakie trendy będą rządziły na wybiegach

Rok 2021 w modzie upłynie pod znakiem komfortu i ergonomii. Pandemia koronawirusa skutecznie wpłynęła na podejście projektantów do tworzenia nowych kolekcji. Ma być przede wszystkim wygodnie. Kolekcje zyskają także kilka dodatkowych rozmiarów, a ponadto podejście do mody będzie ukierunkowane na ochronę środowiska naturalnego. Co jeszcze czeka nas w modzie damskiej w 2021?

ubrania w kratke
Moda i styl

Krata – idealna na pogodę (nie tylko) w kratkę!

Kraciasty wzór na przestrzeni dziesięcioleci odkrywał swoje liczne twarze. Wystarczy wspomnieć szkocki tartan, tak często wykorzystywany w kiltach, regularny motyw gingham, który rozpowszechniła Brigitte Bardot czy biało-czarną pepitę, którą w swoich projektach często wykorzystywała Coco Chanel. Krata nie wychodzi z mody, a w okresie jesienno-zimowym staje się szczególnie popularna. Sprawdzamy, z czym ją nosić w każdym wieku!

obcasy
Moda i styl

Obcasy… jak w nich chodzić?

Zwolenniczki tego rodzaju obuwia twierdzą, że bez niego czują się zwyczajnie źle. Szpilki to zrównoważone połączenie kobiecości i męskości – delikatnej natury kobiety i wojowniczej mężczyzny. Dodają one bowiem nie tylko wzrostu i pięknie wysmuklają nogi, ale wpływają też na pewność siebie oraz dodają seksapilu. Dziś już nie tylko makijaż, czy długość sukienki mogą powiedzieć …

problemy odziezowe
Moda i styl

Jak konsumpcjonizm odzieżowy niszczy planetę?

Śmieciowa moda (Fast fashion) – podobnie jak śmieciowe jedzenie (Fast food) – uznawana jest za jedną z przyczyn kryzysu klimatycznego, zaraz obok przemysłu petrochemicznego i mięsnego.  Świadomi konsumenci widzą wszystko, co dzieje się wokół przemysłu Fast fashion także w kontekście drastycznych zmian klimatycznych, bo patrzą na ów przemysł z perspektywy badaczy rozpasanego konsumpcjonizmu. Tak. Nieokiełznany konsumpcjonizm odzieżowy …