DIY

Peeling cukrowy

5 października 2017
peeling cukrowy

Dziś będzie krótko. Dzisiaj chce Wam przedstawić mój najlepszy kosmetyk do ciała, a jest nim peeling cukrowy. Peeling cukrowy ale nie taki kupiony w drogerii, tylko taki zrobiony w domu. Najprostszy peeling jaki może być.

Nie wiem jak to jest u Was, ale ja przed kąpielą lubię sobie zrobić taki mocny peeling ciała. Zazwyczaj kupowałam kosmetyk ten w drogerii, ale one nigdy nie spełniały moich wymagań w 100% niestety.

peeling cukrowy

Peeling cukrowy

Zdradzę Wam super szybki przepis na najlepszy peeling cukrowy jaki miałam okazję na sobie przetestować.

Do jego wykonania będziecie potrzebować tylko cukier i olej kokosowy lub oliwkę dla dzieci, mi jednak bardziej odpowiada olej kokosowy. Czasami też dodaję kapsułki z witaminą A i E (ale jest to składnik opcjonalny). Teraz jedyne co musimy zrobić to wymieszać cukier z olejem kokosowym. I super peeling gotowy. Kolejny krok to znaleźć chwilę czasu na relaks, zamknąć się w łazience, zapalić ulubione świece i zrobić sobie małe SPA.

peeling cukrowy

 

I jak podoba Wam się taki peeling? Może już testowałyście taki? ja uważam, że jest to najlepszy peeling cukrowy i do tego tani, a każda z nas raczej w swojej kuchni ma cukier i olej kokosowy lub oliwka dla dzieci też się znajdzie, więc nawet nie trzeba się specjalnie do sklepu po składniki wybierać. 🙂

Zbliża się weekend, mam nadzieję, że każda z nas znajdzie dla siebie chwilkę czasu na takie mini SPA, na pewno jest to wskazane po całym tygodniu pracy:)

Pozdrawiam

Nika